Zašto Dolomiti?
Za vikend su RAKovci opet otišli u Dolomite. Puno ljudi, upola manje naveza i još malo manje automobila. Niže u što se sve ušlo, i u većini slučaja popelo na području Cortine i Gardene, a u galeriji i odgovori na pitanje iz naslova.
Zašto volimo Dolomite? Zato što su magični. A svu njihovu snagu i velebnost možeš doživjeti samo ako to sve vidiš uživo. Djeluju opuštajuće, odvuku vas od svih briga modernog života, ali istovremeno bude uzbuđenje, adrenalin i strahopoštovanje…