2. i 3. vježba zimske alpinističke škole 12/13
Povodeći se dobrim vremenskim uvjetima koji su se nastavili nizati i Zimska alpinistička škola je nastavila s nizom vježbi bez obzira na početak škole najavljen za siječanj 2013. godine.
Druga vježba održana je na slovenskom Snežniku u nedjelju 09.12.2012. g., a duboki snijeg i pravi smisao krpljarenja osjetilo je 6 polaznika škole (Ira Blažina, Aleksandar Kršulja, Krešo Matijević, Marko Buljan, Tomislav Jureša i Vedran Devčić), te Elvis Vikić kao voditelj škole i Zoran Sekovanić kao pomoćnik. Sama vježba trajala je 14 sati i svojom težinom pokazala dobru spremu polaznika škole koji su imali prilike uživati u svim čarima zimskih radosti (koje su nerjetko bile i do nosa).