Dabarski Kukovi - ovaj put u drugom sastavu :-)

alfred stokes

Dabarski Kukovi - ovaj put u drugom sastavu :-)

PostPostao/la alfred stokes » 20.06.11, 12:25

Jake tročlane snage Riječkog alpinističkog kluba pohodiše Dabarske kukove
Miljenko, Edita end mi iliti Hrvoje...as do asa....ako ćemo pretjerivat, a oćemo 8-)

Subotu stigli tek popodne uslijed trulog kapitalizma i radne subote druga i ovom prilikom šofera Miljenka
Njega je gore čekala drugarica Mia iz Zegeja koja je dosla sa svojim drugarima iz Velebita i Matice (ako se ne varam)
Taj riječko - zagrebački navez u narodu je poznat i kao krakata đubrad....zbog duljine ekstremiteta...jelte...ne znam da li svih, ali ovih penjačkih definitivno da...

Dakle subotu stigosmo samo Rolling Stones - 4b - 5b - 4b
Gimi fajv i gužvanac na vrhu smjera, a nakon združivanja užeta absajl dole u 2 cuga...bez zapinjanja :-))

Postavili šator ( odlično mjesto za šatoriranje !!!! )
Pifica, čit čet i klopica i noćenje uz zvuke kiše po šatoru....ma idila

Nedjeljno kišno jutro je obeshrabrilo ostale naveze iz ZeGeja, ali mi nakon doručka i kafice spravljene na (nije da se hvalim ali :twisted: ) novom kuhalu odosmo u kukove

Edita i ja u Rujičin, a krakati u Okrugli kuk i Il risveglio dei Mascherini 5c, 5b, 5b
Kako im je bilo u detalje ne znam, al znam da se smrzoše jer su bili na kiši i vjetrometini

Mi pak popeli Starter - 4b, 4c u kojem nas je lagano oprala kišica, a nakon toga krenuli u Singing in the rain u kojem nas je shodno imenu dočekalo i sunce :-)
Smjer ima 5 dužina, ali mi se odmah odlučismo na prve tri - 3, 5a i 5b, sljedeća je 6a, a kako je to ipak malo prevelik zalogaj za vake asove, tako se mi odlučismo na gimi fajv i absajlasmo u sigurnost podnožja....prema pivici, a sve po planu i programu
Edita je bez greške vodila i prošla 5b dužinu u singingu...a ja ponosan, kad već nisam spretan hrabro i muški za njom kao drugi puf pant kroz detalj... (op.a svaka bi me penjačka majka poželjela za zeta) :lol:

Šetnja kroz šumicu, branje jagoda i eto nas u domu....
Zmija - komada 0
nekakva vjeverica, lasica, puh, što li je već skroz gore na 2. sidrištu singinga - komada 1
Mogu primjetit da mu je strahovito interesantno bilo promatrat osiguravanje....valda se pitao u svojoj vjeveričjoj glavi koji kuki radimo gore.....

Eto....to bi bilo to....navodno ukratko...
Odličan vikend i super ekipica

Ponovilo se !!!!

Eto i slika....
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.224680044222540.68362.100000416382305&l=f8b4cdb794

Natrag na “Sportsko penjanje”